(096) 131-91... показать
О нас

О нас

Greinplast sp. O.o. це польська сімейна компанія, що динамічно розвивається, яка вже більше 20 років успішно зміцнює свої позиції на ринку будівельних хімікатів. Пропозиція компанії налічує понад 180 продуктів, серед яких високо цінуються: системи ізоляції, штукатурки, фасадні та внутрішні фарби, фасадні облицювання, шпаклівки та клеї для плитки, декоративні системи, гідроізоляція, ґрунтовки, просочення та багато інших.

Greinplast historia

Продукція

Постійне Вдосконалення технології виробництва відбівається на якості продукції, а це, у свою Черга породжує удовольствие наших КЛІЄНТІВ. Завдяк широкому асортименту Нашої продукції можна прікрасіті Ваші квартири, будинки, мікрорайоні и захістіті їх від шкідливих факторів навколишнього середовища.

Greinplast historia

Якість

Потенційніх покупців брендових продуктів безсумнівно переконує їхня висока якість и конкурентоспроможні ціни.

Безперервний і динамічний розвиток нашої компаниї дозволив нам завоювати хороші позиції серед виробників ізоляційних систем, а також довіру багатьох партнерів.

ПРОДУКТИ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Продукція Greinplast призначена для професіоналів - свідомих та вимогливих будівельних підрядників. Їх перевага - висока якість, яка досягається завдяки використаному сировині та залученню групи експертів, що вдосконалює рецептури продуктів у сучасній лабораторії компанії. Компанія розробляє та вдосконалює власні технології виробництва та використання інноваційних матеріалів для будівництва. Поширення відбувається через мережу філій та представництв по всій країні.

ДОПОВЕРЕНИЙ ПАРТНЕР

Greinplast щодня тісно співпрацює з підрядниками, пропонуючи технічну підтримку та консультації щодо новітніх технологій. Як результат, йому довіряють професіонали, які цінують індивідуальне обслуговування та рекомендують своїм покупцям товари з черепахою на логотипі.

Сведения о компании

Контактная информация
Контактное лицо
Володимир
Сайт компании
E-mails
Олександр Морфлюк grecentr.kiev@gmail.com
Общая информация
Название
Greinplast-Centr
Тип компании
производитель
торговая компания
компания, предоставляющая услуги
дистрибьютор/реселлер
представительство
Адрес
10200, Украина, Киев, Киев, ул. Крайня, 1-В на карте
График работы
Пн-Пт 9:00 - 18:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Телефоны
(096) 131-91... показать
Организационно-правовая форма и капитал
Организационно-правовая форма
общество с ограниченной ответственностью
Реквизиты
Юридическое название
ТзОВ Грейнпласт-Центр
Код ЕГРПОУ /ИНН
40353514