(096) 131-91... показать
Клей для пенопласта, Greinplast KS ##от компании## Greinplast-Centr - ##фото## 1

Клей для пенопласта, Greinplast KS

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
227,18 /мешок
В наличии
Код: GRE-KS

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
(096) 131-91... показать
Адрес
10200, Украина, Киев, Киев, ул. Крайня, 1-В на карте

Описание

  pic_fa54540c62f3440b0246fa13ca40f652_1920x9000_1.jpg

Клей для пінопласту Greinplast KS 

Клей GREINPLAST КS – це суміш портлендського цементу, мінеральних наповнювачів, а також модифікаційних добавок, які збільшують час тужавіння клею, що в результаті веде до підвищення параметрів стійкості та здатності до зчіплення з пінополістиролом (пінопластом) та будь-якими мінеральними основами. Клей застосовується для приклеювання плит з пінопласту в безшовних системах теплоізоляції GREINPLAST

Упаковка: 25 кг.

Приготування суміші:

Вміст упаковки (25 кг) клею GREINPLAST КS висипати до відповідної кількості чистої холодної води і інтенсивно перемішати механічним чи ручним способом, до отримання однорідної маси. Кількість води, що додається, залежить від атмосферних умов і поглинання основи. Розчин набуває відповідних робочих властивостей через 10 хвилин після повторного перемішування. Час придатності розчину, розведеного водою, залежить від навколишніх умов, але не перевищує 2 годин.

Приготування основи:

Пінопласт слід приклеювати на міцні сухі основи, очищені від пилу, бруду, мастил і жирів. Штукатурки з поганою зчіплення, які легко осипаються, так само, як і паронепроникні малярні покриття, необхідно усунути. Поверхні з високим поглинанням перед початком теплоізоляційних робіт слід заґрунтувати ґрунтуючим препаратом GREINPLAST U. Значні нерівності та заглиблення вирівняти розчином GREINPLAST ZW. Грибки і плісняву необхідно обов’язково усунути.

Виконання робіт:

Розчин клею наноситься кельмою на плити з пінопласту у вигляді 6-8 купок діаметром 8-12 мм., розміщених рівномірно на внутрішній поверхні плити та смугами шириною 3-4 см на її краях. Плиту необхідно відразу ж прикласти до стіни і притиснути аж до отримання рівної поверхні з сусідніми плитами. Клей не повинен виступати на краях плит. Не дозволяється відривати приклеєні плити і притискати їх ще раз, а також переміщати їх після того, як пройшло 15 хвилин. Витрати клею залежать від того, наскільки рівною є поверхня.

Знаряддя для роботи:

Електродрель тихохідна, кошикоподібний пристрій для перемішування, кельма, поліетиленове відро.

Зауваження виробника:

Виріб містить цемент і з водою дає лужну реакцію, у зв’язку з чим потрібно оберігати очі і шкіру. У випадку контакту продукту з очима необхідно відразу ж промити їх великою кількістю води і звернутись за порадами до лікаря. Продукт містить пігментні добавки. Виріб не слід застосовувати для затоплювання сітки, оскільки з огляду на наявність пігменту може змінитись забарвлення нанесеної зверху штукатурки. Будь-яке втручання в рецептуру, а також недотримання вказівок, поданих у цій Інструкції, є недопустиме і може значно знизити якість матеріалу, який застосовують. Інформація, наведена в Інструкції, має на меті гарантувати оптимальне використання продукту, однак не є підставою для юридичної відповідальності виробника, тому що умови виконання робіт залишаються поза його контролем. У випадку застосування продукту разом з виробами інших виробників ми не несемо жодної відповідальності.

 

Рекомендації та коментарі:

Поверхня фасаду повинна бути захищена від дощу, вітру, надмірного сонячного світла, поки вона не буде повністю сухою. Не виконуйте ніяких робіт при температурі підкладки нижче + 5 ° С. Ізоляційна конструкція будівлі визначає необхідність використання кріпильних штифтів та їх типу (зазвичай на несучої поверхні до 12 м вони не потрібні). Клей в осінньо-весняній версії (опис на одиничній упаковці) не повинен використовуватися при температурі вище + 15 ° С. Продукт містить пігментну добавку. Не використовуйте виріб для вклейки арматурної сітки. Будь-яке втручання у виріб неприйнятне і може суттєво знизити його якість. Інформація, що міститься в посібнику, призначена для забезпечення оптимального використання продукту, але це не є підставою для юридичної відповідальності виробника, тому що умови виконання не залежать від нього. Споживання клею залежить від ступеня рівномірності підкладки.

Купити Клей для пенопласта, Greinplast KS в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast.kiev.ua/

Інші клея для систем утеплення Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast.kiev.ua/products/kleya-dlya-sistem-utepleniya-f9326434/ 

Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-В

Характеристики

Код товара
GRE-KS
Производитель
Greinplast
Страна производства
Польша
Тип клея
цементный клей
Приклеиваемый материал/изделие
пенопласт
Условия эксплуатации
для наружных работ
Вес
25 кг
Особенности
морозоустойчивый
Количество компонентов
однокомпонентный
Состояние клея
сухая смесь

Подобные товары

Клей для плитки высокоэластичный, Greinplast РЕ (25 кг.) в Киеве от компании Greinplast-Centr
Хит продаж
596 /мешок
Клей для плитки высокоэластичный, Greinplast РЕ (25 кг.)Код: GRE-PE
Клей для пенопласта и сетки, Greinplast K в Киеве от компании Greinplast-Centr
309,04 /мешок
Клей для пенопласта и сетки, Greinplast KКод: GRE-K
Клей для плитки внутренний, Greinplast PW (25 кг.) в Киеве от компании Greinplast-Centr
Хит продаж
174,64 /мешок
Клей для плитки внутренний, Greinplast PW (25 кг.)Код: GRE-PW
Клей полиуретановый, Greinplast KP в Киеве от компании Greinplast-Centr
429,10 /банка
Клей полиуретановый, Greinplast KPКод: GRE-KP
Клей для плитки стандартный Greinplast P (25 кг.) в Киеве от компании Greinplast-Centr
Хит Сезона
212,81 /мешок
Клей для плитки стандартный Greinplast P (25 кг.)Код: GRE-P
Клей для плитки гресовий (эластичный), Greinplast PG (25 кг.) в Киеве от компании Greinplast-Centr
Хит Сезона
374,19 /мешок
Клей для плитки гресовий (эластичный), Greinplast PG (25 кг.)Код: GRE-PG