ЖеланияКорзина
GREINPLAST
+380 (67) 181-77-07+380 (66) 121-77-07
header
Greinplast-Centr
+380 (67) 181-77-07показать+380 (67) 181-77-07+380 (66) 121-77-07

Клей для пенопласта и сетки, Greinplast K

Код: GRE-K
294,70 грн/мешок
Минимальный заказ: 0 мешок
В наличии
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Телефоны: +380 (67) 181-77-07показать+380 (67) 181-77-07 все+380 (67) 181-77-07 +380 (66) 121-77-07 +380 (96) 131-91-01
Адрес:10200, Украина, Киев, Киев, ул. Крайня, 1-В

Описание

  pic_0d4578951f95eb0f820ddb22b6e88ffb_1920x9000_1.jpg

Клей для полістиролу та сітки - Greinplast K

Клей GREINPLAST К – це суміш портлендського цементу, мінеральних наповнювачів, а також модифікаційних добавок, які збільшують час тужавіння клею, що в результаті веде до підвищення параметрів стійкості та збільшення здатності до зчіплення з піностиролом (пінопластом) та будь-якими мінеральними основами. Клей застосовується для приклеювання плит з пінопласту та для затоплювання сітки зі скловолокна в безшовних системах теплоізоляції GREINPLAST.

Упаковка: 25 кг.

Приготування суміші:

Вміст упаковки (25 кг) клею GREINPLAST К висипати до відповідної кількості чистої холодної води та інтенсивно перемішати механічним чи ручним способом до отримання однорідної маси. Кількість води, що додається, залежить від атмосферних умов і поглинання основи. Розчин набуває відповідних робочих властивостей через 10 хвилин після повторного перемішування. Час придатності розчину, розведеного водою, не перевищує 2 годин.

Приготування основи:

Пінопласт слід приклеювати на міцні сухі основи, очищені від пилу, бруду, мастил і жирів. Штукатурки з поганою причіпністю, які легко осипаються, так само, як і паронепроникні малярські покриття, необхідно усунути. Поверхні з високою поглинаючою здатністю перед початком теплоізоляційних робіт слід заґрунтувати ґрунтуючим препаратом GREINPLAST U. Значні нерівності та заглиблення вирівняти розчином GREINPLAST ZW. Грибки і плісняву необхідно обов’язково усунути.

Виконання робіт:

Розчин клею накладається кельмою на плити з пінопласту у вигляді 6-8 купок діаметром 8-12 мм, розміщених рівномірно на внутрішній поверхні плити та смугами шириною 3-4 см на її краях. Плиту необхідно відразу ж прикласти до стіни і притиснути аж до отримання рівної поверхні із сусідніми плитами. Не дозволяється відривати приклеєні плити і притискати їх ще раз, а також переміщати їх після того, як пройшло 10 хвилин. Через 48 год. можна починати з’єднувати плити штифтами та вставляти дюбелі. Викладати армований шар можна тільки мінімум через 2 дні після приклеювання плит. Розчин клею наносять з допомогою терки з зубцями на товщину мінімум 2 мм, починаючи з верху стіни, смугами на ширину армованої сітки. Після накладання розчину необхідно відразу ж затопити армовану сітку, втискаючи її у масу теркою. Після цього на поверхню приклеєної сітки необхідно нанести шар клею товщиною мінімум 1 мм для повного покриття сітки. Витрати клею залежать від того, наскільки рівною є поверхня.

Знаряддя для роботи:

Електродрель тихохідна, кошикоподібний пристрій для перемішування, кельма, поліетиленове відро.

Зауваження виробника:

Виріб містить цемент і з водою дає лужну реакцію, тому слід оберігати очі і шкіру. При контакті з очима промити їх великою кількістю води і звернутись до лікаря. Примітка: продукт у весняно-осінніому варіанті (з листком) не застосовувати при температурі понад 20ºC. Будь-яке втручання в рецептуру, а також недотримання вказівок, поданих у цій Інструкції, є недопустиме і може значно знизити якість застосовуваного матеріалу. Інформація, наведена в Інструкції, має на меті гарантувати оптимальне використання продукту, однак не є підставою для юридичної відповідальності виробника, тому що умови виконання робіт залишаються поза його контролем.

Рекомендації та коментарі:

Поверхня фасаду повинна бути захищена від дощу, вітру, надмірне перебування на сонці до повного висихання. Не виконуйте ніяких робіт при температурі навколишнього середовища та підкладки нижче + 5 ° С. У разі запальнички в армований шар наліт (Bloom вапна) повинні бути належним чином заґрунтовані додаткового розведення Greinplast U. Motion ізоляції будівлі визначається необхідність кріплення шпильки і тип (як правило, з несучою середньою висотою 12 м. Не потрібно). Виробник вимагає використання однієї з сіток (ST 2924-100 / 7 к.с., TG15, TG22, Vertex 145 / AKE-145, ССА-SM0,5 тисячі триста шістдесят три) зазначеного AT і РВП. Клей в осінньо-весняній версії (опис на одиничній упаковці) не повинен використовуватися при температурі вище + 15 ° С.
Будь-яке втручання у виріб неприйнятне і може суттєво знизити його якість. Інформація, що міститься в посібнику, призначена для забезпечення оптимального використання продукту, але це не є юридичною підставою для виробника, оскільки умови експлуатації залишаються поза його контролем. Споживання клею залежить від ступеня рівномірності підкладки.

Купити Клей для пенопласта и сетки, Greinplast K в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast.kiev.ua/ 

Інші клея для утеплення фасадів Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast.kiev.ua/products/kleya-dlya-sistem-utepleniya-f9326434/

Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-В

Характеристики

Производитель
Greinplast
Страна производства
Польша
Тип клея
цементный клей
Приклеиваемый материал/изделие
пенопласт
Условия эксплуатации
для наружных работ
Вес
25 кг
Особенности
морозоустойчивый
Количество компонентов
однокомпонентный
Состояние клея
сухая смесь

Комментарии

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх