(096) 131-91... показать
Шпатлевка гипсовая старт Greinplast SGS 20 кг ##от компании## Greinplast-Centr - ##фото## 1

Шпатлевка гипсовая старт Greinplast SGS 20 кг

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
285,06 /мешок
В наличии
Код: GRE-SGS

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
(096) 131-91... показать
Адрес
10200, Украина, Киев, Киев, ул. Крайня, 1-В на карте

Описание

  pic_84436f9f110bb00423d32ea80cdb33fe_1920x9000_1.jpg

Шпаклівка гіпсова "Старт" - Greinplast SGS  

типу В2 / 20/2

Шпаклівка GREINPLAST SGS – це суха суміш спеціальних гіпсів, мінеральних наповнювачів, а також відповідних пластифікаційних добавок, які збільшують час застигання та забезпечують добре закріплення на основі. Шпаклівка може застосовуватись на мінеральних поверхнях, таких як цементна і вапняно-цементна штукатурка, бетон, газобетон для вирівнювання впадин перед застосуванням гладі (затирки). Крім цього, її можна застосовувати в ремонтних роботах з метою ліквідації впадин. Шпаклівка відповідає нормам вимог до гіпсів марки В і G. Шпаклівка може застосовуватись тільки всередині будинків в приміщеннях, які не підлягають тривалому впливу вологи.

Упаковка: 20 кг.

Приготування суміші:

Вміст упаковки (20 кг) зі шпаклівкою GREINPLAST SGS висипати до 10 л холодної води і перемішувати механічним чи ручним способом, до отримання однорідної маси без жодних згустків. Масу відставити на 5 хв., після чого знову розмішати. Не використаний затверділий матеріал не надається для повторного розріджування його водою. Для приготування шпаклівки використовувати чисті ємності, тому що залишки затверділого гіпсу скорочують час застигання шпаклівки. Одноразово приготувати таку кількість матеріалу, яка може бути використана протягом 30 хв.

 

Приготування основи:

Основа має бути несуча щільна суха, очищена від пилу, бруду, залишків мастил, жирів, а також будь-яких речовин, що перешкоджатимуть зчіпленню. Основи, які легко осипаються, так само, як і паронепроникні малярні покриття, потрібно усунути. Існуючі подряпини розширити, а нерівності, що утворилися, потрібно вирівняти. У випадку поверхонь з високим поглинанням (напр., пористий бетон), як і дуже гладких (напр., бетон, що був залитий в опалубці), для покращення зчіпності потрібно застосувати відповідні ґрунтовки  GREINPLAST U, UG або FG. З погляду на те, що гіпс спричинює корозійну дію, не допускати до безпосереднього контактування усіх чавунних елементів зі шпаклівкою.

 

Виконання:

Для нанесення шпаклівки використовувати нержавіючі знаряддя. Шпаклівку нанести рівномірно, сильно притискаючи її до основи. Після повного висихання шпаклівки потрібно її пошліфувати шліфувальним папером або спеціальною шліфувальною сіткою. З метою отримання дуже гладких поверхонь потрібно застосовувати гладь гіпсову GREINPLAST GG. Перед побілкою поверхню очистити пилососом і по можливості заґрунтувати відповідною ґрунтовкою.

 

Знаряддя:

Електродрель тихохідна, кошикоподібний пристрій для перемішування, кельня, шпатель, металева терка, відро пластмасове.

 

Рекомендації та коментарі:

Температура підкладки та навколишнього середовища під час нанесення та висушування не повинна бути нижче + 5 ° С і вище + 30 ° С. Оптимальна температура під час нанесення + 20 ° C. Захищайте поверхні, які піддаються впливу бруду, та видаліть бруд перед сушкою. Під впливом несприятливих термічних і вологісних умов час обробки піддається суттєвим змінам, будь-яке втручання в склад продукту є неприйнятним і може значно знизити якість використовуваного матеріалу. 
Інформація, що міститься в цьому посібнику, призначена для забезпечення оптимального використання виробу, але це не є юридичною основою для виробника, оскільки умови експлуатації не піддаються контролю. Знос шпаклівки залежить від ступеня рівності підкладки

 

 

Купити Шпатлевку гипсовую старт Greinplast SGS в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast.kiev.ua/

Інші декоративны штукатурки для систем утеплення Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast.kiev.ua/products/shpaklevki-i-gipsovye-gladi-f9326399/

Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-В

Характеристики

Код товара
GRE-SGS
Производитель
Greinplast
Страна производства
Польша
Вид смеси
выравнивающие шпаклевочные смеси
Тип
сухая смесь
Вяжущее средство
гипсовое
Назначение
для устройства стяжек
Вес
20 кг
Время высыхания
1
Расход
1
Температура поверхности
+5°C, +30°C
Цвет
серый
Толщина слоя
1 мм

Подобные товары

Гладь гипсовая финишная Greinplast GG 20 кг. в Киеве от компании Greinplast-Centr
363,40 /мешок
Гладь гипсовая финишная Greinplast GG 20 кг.Код: GRE-GG (20)
Гладь гипсовая финишная Greinplast GG 5 кг. в Киеве от компании Greinplast-Centr
114,14 /мешок
Гладь гипсовая финишная Greinplast GG 5 кг.Код: GRE-GG (5)