(096) 131-91... показать
Шпаклевка мокрая финиш полимерная готовая Greinplast SW-P 17 кг
Шпаклевка мокрая финиш полимерная готовая Greinplast SW-P 17 кг ##от компании## Greinplast-Centr - ##фото## 1
Хит продаж

Шпаклевка мокрая финиш полимерная готовая Greinplast SW-P 17 кг

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
500 /ведро
В наличии
Код: GRE-SWP 17

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
(096) 131-91... показать
Адрес
10200, Украина, Киев, Киев, ул. Крайня, 1-В на карте

Описание

  pic_f63c6e1f429a6d764e2a2faf8754ec69_1920x9000_1.jpg

 

Шпаклівка мокра фінішна полімерна Greinplast SW-P 

Готова до використання шпаклювальна маса для виконання шпаклювання на поверхнях стін і стелях, всередині будівель. Легка в нанесенні і оптимізована з точки зору твердості для подальшої ручної або механічної обробки. Є сумішшю спеціально підібраних наповнювачів, полімерної дисперсії, що модифікують засобів і води. Призначається для розгладження і вирівнювання поверхні стін і стель перед фарбуванням в приміщеннях, не схильних до тривалої вологи. Висихаючи створює рівні, гладкі поверхні з високим рівнем білизни. Для використання на цементних основах, цементно-вапняних, гіпсових і елементах забудови з плит Г-К. Підготовка поверхні: Основа повинна бути несучою, щільною, сухою, без речовин, що ускладнюють адгезію, таких як: бруд, пил або жирні плями і т. д. Слабкі грунти з нерівномірною абсорбцією зміцнити і стабілізувати відповідно розведеним препаратом GREINPLAST U. Для заповнення усіляких збитків використовувати гіпсовий шпатель GREINPLAST SGS. У разі з'єднання плит Г-К використовувати системні рішення, а різні види тріщини і подряпин заповнювати шпателем GREINPLAST SGT з затопленим армуючим матеріалом. У таких випадках шпаклювання масою GREINPLAST SWP можна почати після повного висихання заповнених збитків і з'єднань плит Г-К.

Упаковка: 17 кг.

Виконання робіт:

Безпосередньо перед нанесенням маси перемішати з допомогою тихохідної мішалки. З метою отримання відповідної робочої консистенції допускається можливість додавання невеликої кількості води (не більше ніж 1% на кожну упаковку). Накладати рівномірно дожимаючи до основи теркою з нержавіючої сталі або застосовувати розпилення пристроями, призначеними для цього. Після повного висихання шару можна наносити наступні шари, до отримання бажаного ефекту. Час висихання залежить від температури і вологості повітря і в основному не перевищує 12 год. / 1 мм товщини шару. Тільки після повного висихання штукатурки можна її шліфувати, видалити пил.

Рекомендації та зауваження:

Температура оточення і грунту під час використання і висихання шпателя повинна становити від + 5 ° C до + 30 ° C. Оптимальна температура під час нанесення + 20 ° C. Інструменти мити водою безпосередньо після закінчення роботи. Забруднення усувати перед засиханням. Інформація, що міститься в цьому посібнику, призначена для забезпечення оптимального використання продукту, але не веде до юридичної відповідальності виробника, тому що умови застосування знаходяться поза його контролем. Роботу виконувати відповідно до правил будівельної майстерності. Будь-яке втручання в склад продукту неприпустимо і може значно знизити якість використаного матеріалу. У разі поєднання з продуктами інших виробників ми не несемо за відповідальності за наслідки.

Купити Шпаклевку финишную мокрую полимерную Greinplast SW-P в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast.kiev.ua/

Інші шпаклювальні суміші Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast.kiev.ua/products/shpaklevki-i-gipsovye-gladi-f9326399/

Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-В

Характеристики

Код товара
GRE-SWP 17
Производитель
Greinplast
Страна производства
Польша
Вид смеси
выравнивающие шпаклевочные смеси
Тип
готовая смесь
Вяжущее средство
полимерное
Назначение
для камня, для кирпича, для устройства стяжек
Вес
17 кг
Время высыхания
20
Расход
1
Температура поверхности
+5°C, +30°C
Цвет
серый
Вытраты
від 1,5 до 2,0 кг/м²
Толщина слоя
1 мм

Подобные товары

Шпаклевка мокрая финиш готовая Greinplast SW 7,5 кг в Киеве от компании Greinplast-Centr
Хит продаж
230 /ведро
Шпаклевка мокрая финиш готовая Greinplast SW 7,5 кгКод: GRE-SW (7,5)
Шпаклевка мокрая финиш готовая Greinplast SW 17 кг в Киеве от компании Greinplast-Centr
Хит продаж
428 /ведро
Шпаклевка мокрая финиш готовая Greinplast SW 17 кгКод: GRE-SW 17