ИзбранноеКорзина
GREINPLAST
(096) 131-91-01(067) 313-34-04
GREINPLAST
Greinplast-Centr
(096) 131-91-01показать(096) 131-91-01(067) 313-34-04

Штукатурка мозаикова уни и внешняя, Greinplast G, KGP

Код: GRE-G, KGP
2 168 ₴/ведро
Минимальный заказ: 0 ведро
Под заказ, 2 дня
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Контактная информация
Телефоны: +380 (96) 131-91-01показать+380 (96) 131-91-01 все+380 (96) 131-91-01 +380 (67) 313-34-04
Адрес:10200, Украина, Киев, Киев, ул. Крайня, 1-В

Описание

  Штукатурка мозаикова уни и внешняя, Greinplast G, KGP - фото pic_d7602c2e95c9d5723d5981df21cdaacf_1920x9000_1.jpg

Мозаїчна штукатурка Greinplast G, KGP 

Мозаїчна штукатурка - Використовується для ручного виконання фрагментів фасадів, а також для покриття частини внутрішніх стін. Наприклад в коридорах, на сходах, на стінах і тому подібне. 

Штукатурка зернистості 0,5-1,2 мм підходять тільки для використання в приміщенні. 

Продукт може бути використаний на всіх типових мінеральних підкладках, таких як: бетон, цементна штукатурка, цементно-вапно, вапно-цемент, вапно, гіпс і т. Д. - після мін. 28 днів з моменту їх виконання, а також як штукатурка на шарах, армованих сіткою в системах теплоізоляції. 

Продукт доступний у кольорах відповідно до кольорової палітри виробника. Інші кольори доступні за запитом.

Виконання робіт:

Правильні штукатурні роботи можуть бути розпочаті після належної підготовки підкладки та його повного висихання. Для того, щоб отримати правильну робочу консистенцію, можна додати невелику кількість води максимум 1% на упаковку. Перед нанесенням суміш ретельно змішується. Використовуйте плавку з нержавіючої сталі для нанесення та гладкої штукатурки. Щоб одержати рівномірну штукатурну структуру, маса повинна бути нанесена на товщину зерна на всій поверхні, яка виготовляється з матеріалу з однієї виробничої партії. Занадто сильне згладжування маси може призвести до збоїв.

Рекомендації та коментарі виробника:

Температура навколишнього середовища при нанесенні та сушіння штукатурки повинна бути від + 5 ° С до + 30 ° С. Оптимальна температура при застосуванні становить + 20 ° С. При нанесенні штукатурки до повного висихання (принаймні, через 3 дні після закінчення роботи) абсолютно необхідно захистити гіпс від впливу несприятливих погодних умов. Протягом цього періоду падіння температури нижче + 5 ° С неприйнятне. Невиконання цієї вимоги ж / рекомендація, погана підготовка поверхні або неправильне застосування пластиру може призвести до необоротної зміни кольору на поверхні експедицій в крайніх випадках, щоб знизити його міцність разом з лущенням. Негайно після нанесення гіпс має молочно-білий колір, який зникає, як покриває. Висока вологість суттєво збільшує час сушіння штукатурки та може призвести до більш світлого залишкового цвітіння. У разі використання в закритих приміщеннях провітрюйте їх, поки не зникне запах. Поверхні, що піддаються забрудненню штукатуркою, повинні бути захищені та у випадку забруднення видалити перед сушінням.
Інформація, що міститься в цьому посібнику, призначена для забезпечення оптимального використання продукту, але це не є юридичною підставою для виробника, оскільки умови експлуатації залишаються поза його контролем. У випадку з'єднання з продуктами інших виробників або не включені в довідкові документи (AT і ETA) ми не несемо відповідальності.

Палітра кольорів

Купити Штукатурка мозаикова уни и внешняя, Greinplast G, KGP в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast.kiev.ua/

Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-В

Інші декоративні штукатурки Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast.kiev.ua/products/fasadnye-shtukaturki-f9326354/

Характеристики

Производитель
Greinplast
Страна производства
Польша
Тип
декоративная штукатурка
Вид
мозаичная
Вид смеси
готовая к применению
Сфера применения
для внутренних и наружных работ
Способ нанесения
машинный, ручной
Особенности
минеральная крошка
Цвет
разноцветный
Вес
30
Штукатурка мозаикова уни и внешняя, Greinplast G, KGP

Комментарии

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх