(096) 131-91... показать
Шпаклевка мокрая финиш готовая Greinplast SW 7,5 кг ##от компании## Greinplast-Centr - ##фото## 1
Хит продаж

Шпаклевка мокрая финиш готовая Greinplast SW 7,5 кг

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
230 /ведро
В наличии
Код: GRE-SW (7,5)

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
(096) 131-91... показать
Адрес
10200, Украина, Киев, Киев, ул. Крайня, 1-В на карте

Описание

  pic_f63c6e1f429a6d764e2a2faf8754ec69_1920x9000_1.jpg

Мокра шпаклівка Greinplast SW, 7,5 кг. (Польща)

Шпаклівка мокра GREINPLAST SW – це суміш спеціальних гіпсів, мінеральних наповнювачів і відповідних пластифікаційних добавок, які збільшують час застигання та забезпечують добре закріплення на основі, і води. Враховуючи високу ступінь білизни і легкість обробки, шпаклівка мокра особливо рекомендується для вигладжування основи плит гіпсокартону, а також для отримання дуже гладких поверхонь перед фарбуванням або наклеюванням шпалер на мінеральних основах, таких як цементні і цементно-вапняні штукатурки, бетон, газобетон, плити Pro Monta. Окрім того, їх можна застосовувати в ремонтних роботах для заповнювання невеликих впадин і вигладжування нерівностей основи. Шпаклівка мокра може бути застосована тільки всередині будинків, в приміщеннях, які не підлягають тривалому впливу вологи.

Упаковка: 7,5 кг.

Приготування основи:

Основа повинна бути несучою щільною сухою, очищеною від пилу, бруду, залишків мастил, жирів та будь-яких речовин, що перешкоджатимуть зчіпленню. Основи, які легко осипаються, та паронепроникні малярні покриття потрібно усунути. Існуючі тріщини розширити, натомість впадини, що утворилися, потрібно вирівняти шпаклівками GREINPLAST SGT або SGS. У випадку основ з високим поглинанням (напр., пористий бетон), як і дуже гладких (напр., бетон, що був залитий в опалубці), для покращення зчіпності потрібно застосувати відповідні ґрунтовки GREINPLAST U, UG або FG. Враховуючи корозійну дію гіпсу, не допускати до безпосереднього контакту всіх чавунних елементів з шпаклівкою.

Виконання робіт:

Для нанесення шпаклівки використовувати нержавіючі знаряддя. Для того, щоб отримати відповідну робочу консистенцію, можна додати невелику кількість води (не більше 1% для кожної упаковки). Негайно перед нанесенням змішайте суміш з мішалкою з повільною швидкістю. Занадто швидке обертання змішувача може призвести до аерації маси, що у свою чергу призводить до утворення повітряних бульбашок під час наповнення. Застосовують рівномірно, наносять тиск на підкладку, товщиною не більше 1 мм. Допускається повторне згладжування будь-якої нерівності. Час висихання залежить від температури та вологості повітря, це, як правило, 24 години. Після того, як шпаклівка висушена повністю, вона повинна бути шліфована, порошкована та грунтовна.

Знаряддя:

Електродрель тихохідна, кошикоподібний пристрій для перемішування, кельня, шпатель, металева терка.

Наші рекомендації:

Застосовувати тільки в приміщеннях, які не підлягають тривалому впливу вологи. Не застосовувати для стикання гіпсокартонних плит. Усі роботи виконувати при температурі основи і середовища від 5 до 30ºС, згідно з правилами будівельних норм. Знаряддя промивати водою відразу після закінчення робіт.

 

Зауваження виробника:

Виріб містить гіпс та вапно і з водою дає лужну реакцію, у зв’язку з чим потрібно оберігати очі і шкіру. У випадку контакту виробу з очима, потрібно старанно промити їх водою і звернутись за порадою до лікаря. Склад продукту був опрацьований на підставі власних досліджень, які були проведені як в лабораторіях виробника, так і дослідницькими установами, що співпрацюють з виробником. Будь-яке втручання в рецептуру та недотримання вказівок, які подані в цій Інструкції, є недопустимим і може значно знизити якість використовуваного матеріалу. Інформація, яка міститься в Інструкції має на меті запевнити оптимальне використання продукту, однак не є підставою для юридичної відповідальності виробника, тому що умови виконання робіт залишаються поза його контролем.

Рекомендації та коментарі:

Не використовуйте цей продукт для підключення гіпсокартону. Нанесіть масу з використанням нержавіючих інструментів (кельма, шпателя та ін.). Температура навколишнього середовища при нанесенні та сушіння шпаклівки повинна бути від + 5 ° С до + 30 ° С. Оптимальна температура при застосуванні становить + 20 ° С. Не використовуйте при температурі підкладки нижче + 5 ° С. Не використовуйте у приміщеннях, що піддаються постійній вологості. Промийте інструменти водою відразу ж після закінчення роботи. Видаліть бруд перед сушінням. 
Інформація, що міститься в цьому посібнику, призначена для забезпечення оптимального використання продукту, але це не є юридичною підставою для виробника, оскільки умови експлуатації залишаються поза його контролем. Знос шпаклювання залежить від ступеня рівномірності підкладки.

Властивості:

  Відкритий час роботи 120 хв

    Температура застосування  +5oC до +30oC

    Витрата  від 1,5 до 2,0 кг/м²  1мм шару

Купити Шпаклівку мокру Greinplast SW кг в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast.kiev.ua/

Інші шпаклювальні суміші Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast.kiev.ua/products/shpaklevki-i-gipsovye-gladi-f9326399/

Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-В

Характеристики

Код товара
GRE-SW (7,5)
Производитель
Greinplast
Страна производства
Польша
Вид смеси
выравнивающие шпаклевочные смеси
Тип
готовая смесь
Вяжущее средство
гипсовое
Назначение
для камня, для кирпича, для устройства стяжек
Вес
7.5 кг
Время высыхания
20
Расход
1
Температура поверхности
+5°C, +30°C
Цвет
серый
Вытраты
від 1,5 до 2,0 кг/м²
Толщина слоя
1 мм

Подобные товары

Шпаклевка мокрая финиш полимерная готовая Greinplast SW-P 17 кг в Киеве от компании Greinplast-Centr
Хит продаж
500 /ведро
Шпаклевка мокрая финиш полимерная готовая Greinplast SW-P 17 кгКод: GRE-SWP 17
Шпаклевка мокрая финиш готовая Greinplast SW 17 кг в Киеве от компании Greinplast-Centr
Хит продаж
428 /ведро
Шпаклевка мокрая финиш готовая Greinplast SW 17 кгКод: GRE-SW 17