ИзбранноеКорзина
GREINPLAST
(096) 131-91-01(067) 313-34-04
GREINPLAST
Greinplast-Centr
(096) 131-91-01показать(096) 131-91-01(067) 313-34-04

Краска грунтующая, белая, ведро Greinplast F (7,5 кг)

Код: GRE-F (7,5)
538,85 грн/ведро
Минимальный заказ: 0 ведро
В наличии
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Телефоны: +380 (96) 131-91-01показать+380 (96) 131-91-01 все+380 (96) 131-91-01 +380 (67) 313-34-04
Адрес:10200, Украина, Киев, Киев, ул. Крайня, 1-В

Описание

  Краска грунтующая, белая, ведро Greinplast F (7,5 кг) - фото pic_85c961525af2a10a9c45cc4e041063a2_1920x9000_1.jpg

Фарба грунтуюча, біла, відро Greinplast F  7,5 кг.

Фарба ґрунтуюча GREINPLAST F – це суміш стирольно-акрилових дисперсій, мінеральних наповнювачів, засобів для консервування та модифікування, пігментів та води.

Вона застосовується з метою збільшення здатності штукатурки до зчіплення, зменшення вірогідності виникнення зміни забарвлення у шарі штукатурки, вирівнювання водопоглинання та водостійкості основи як ззовні, так і всередині будинків. Фарбою можна покривати всі мінеральні і деревопохідні основи. Це інтегральний і необхідний елемент систем GREINPLAST. Продукт білого та інших кольорів, згідно з палітрою.

Відро: 7,5 кг. / 15 кг.

Приготування основи:

Фарба наноситься на рівні, щільні, сухі несучі основи, очищені від пилу, бруду, залишків жирів та мастил. Штукатурку, що легко осипається, плісняву та грибки необхідно обов’язково усунути, незначні тріщини треба поширити, щоб забезпечити їх цілковите заповнення. Нерівності та заглиблення слід скоригувати розчином GREINPLAST ZW. Нестійкі основи з підвищеним поглинанням треба заґрунтувати препаратом GREINPLAST U.

Виконання:

Продукт готовий до використання. Безпосередньо перед нанесенням (пензлем або щіткою) його треба перемішати з допомогою тихохідного пристрою для перемішування. Час висихання залежить від температури оточуючого середовища, вологості повітря та поглинання основи; при оптимальних умовах він становить загалом 4 години.

Зауваження виробника:

При контакті препарату з очима необхідно промити їх великою кількістю води і звернутися до лікаря. Колір фарби, згідно з рекомендаціями виробника, слід добрати до кольору штукатурки. Інформація, наведена в Інструкції, має на меті гарантувати оптимальне використання продукту, однак вона не є підставою для юридичної відповідальності виробника, тому що умови виконання робіт залишаються поза його контролем. У випадку застосування продукту разом з виробами інших виробників ми не несемо жодної відповідальності.

Знаряддя:

Електродрель тихохідна, кошикоподібний пристрій для перемішування, малярський пензель.

Рекомендації:

Колір грунтовки слід вибирати відповідно до кольору декоративних штукатурок відповідно до рекомендацій виробника. Температура навколишнього середовища при нанесенні та висиханні фарби повинна бути від + 5 ° С до + 30 ° С. Оптимальна температура при застосуванні становить + 20 ° С. Не використовуйте при температурі підкладки нижче + 5 ° С. Вказані терміни обробки та час висихання суттєво змінюються в несприятливих погодних умовах. При нанесенні та висиханні фарби захищайте поверхню від надмірного сонячного світла, дощу, вітру, поки воно абсолютно не сушить. У разі використання в закритих приміщеннях провітрюйте їх, поки не зникне характерний запах. Продукт містить добавки, які можуть агресивно діяти на метали, скло та дерево. Поверхні, що піддаються забрудненню, слід знімати, а перед висиханням слід видалити бруд.
Інформація, що міститься в цьому посібнику, призначена для забезпечення оптимального використання продукту, але це не є юридичною підставою для виробника, оскільки умови експлуатації залишаються поза його контролем. У випадку з'єднання з продуктами інших виробників або не включені в довідкові документи (AT і ETA), ми не несемо відповідальності

Купити Краску грунтующую, белую, ведро Greinplast F (7,5 кг) в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast.kiev.ua/

Інші грунтуючі засоби Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast.kiev.ua/products/gruntovki-i-gruntuyushchie-sredstva-f66212627/

Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-В 

Характеристики

Производитель
Greinplast
Страна производства
Польша
Тип
акриловая
Назначение
универсальная
Окрашиваемый материал
бетон
Условия эксплуатации
водостойкие
Способ нанесения
валик
Количество компонентов
однокомпонентная
Масса
7.5 кг
Антисептическое свойство
да
Аэрозольная
нет
Фактурная
да
Быстросохнущая
да
Цвет
белый
Вид
адгезивная, связующая
Обрабатываемый материал
бетон, газобетон, гипсокартон, минеральные пористые поверхности, цементная штукатурка, штукатурка
Особенности
готова к использованию
Бесцветный материал
нет
Краска грунтующая, белая, ведро Greinplast F (7,5 кг)

Комментарии

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх