(096) 131-91... показать
Гладь гипсовая финишная Greinplast GG 5 кг. ##от компании## Greinplast-Centr - ##фото## 1

Гладь гипсовая финишная Greinplast GG 5 кг.

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
114,14 /мешок
В наличии
Код: GRE-GG (5)

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
(096) 131-91... показать
Адрес
10200, Украина, Киев, Киев, ул. Крайня, 1-В на карте

Описание

  pic_620705ecf747c7c69b096018b265d4bb_1920x9000_1.jpg

Гіпсова гладь Greinplast GG типу 2В

Гладь гіпсова GREINPLAST GG – це суха суміш спеціальних гіпсів, мінеральних наповнювачів і відповідних пластифікаційних добавок, які збільшують час застигання та забезпечують добре закріплення на основі. Враховуючи високу ступінь білизни і легкість обробки, гладь особливо рекомендується для вигладжування основи гіпсокартонних плит, а також для отримання дуже гладких поверхонь перед фарбуванням або наклеюванням шпалер на мінеральних основах, таких як цементні і цементно-вапняні штукатурки, бетон, газобетон, плити Pro Monta. Окрім того, можна їх застосовувати в ремонтних роботах, для заповнювання невеликих впадин і вигладжування нерівностей основи. Гладь може бути застосована тільки всередині будинків в приміщеннях, які не підлягають тривалого впливу вологості.

Упаковка: 5, 20 кг.

Приготування суміші:

Вміст упаковки (20кг) гладі GREINPLAST GG всипати до чистої холодної води і перемішати механічним або ручним способом до отримання однорідної суміші. До 1 кг сухої суміші потрібно додати біля 0,45 л води. Масу відставити приблизно на 5 хв., після чого знову перемішати. Не використаний затверділий матеріал не надається для повторного розрідження водою. Для приготування шпаклівки використовувати чисті ємності, тому що залишки затверділого гіпсу скорочують час застигання шпаклівки. Одноразово приготувати таку кількість матеріалу, яка може бути використана протягом 30 хв.

 

Приготування основи:

Основа повинна бути несучою щільною сухою, очищеною від пилу, бруду, залишків мастил, жирів та будь-яких речовин, що перешкоджатимуть зчіпленню. Основи, які легко осипаються, як і паронепроникні малярні покриття, потрібно усунути. Існуючі тріщини розширити, натомість впадини, що утворилися, потрібно вирівняти шпаклівками GREINPLAST SGT або SGS. У випадку основ з високим поглинанням (напр., пористий бетон), як і дуже гладких (напр., бетон, що був залитий в опалубці), для покращення зчіпності потрібно застосувати відповідні ґрунтовки GREINPLAST U, UG або FG. Враховуючи корозійну дію гіпсу, не допускати до безпосереднього контактування усіх чавунних елементів з гладдю.

 

Виконання:

Для нанесення гладі використовувати нержавіючі знаряддя. Масу наносити рівномірно, притискаючи її щільно до основи. Після повного висихання гладі потрібно її пошліфувати шліфувальним папером або спеціальною шліфувальною сіткою. Перед фарбуванням поверхню очистити пилососом і, по можливості, заґрунтувати відповідною ґрунтовкою.

 

Знаряддя:

Електродрель тихохідна, кошикоподібний пристрій для перемішування, кельня, шпатель, металева терка, відро пластмасове.

 

Рекомендації та зауваження:

Температура підкладки та навколишнього середовища під час нанесення та висушування не повинна бути нижче + 5 ° С і вище + 30 ° С. Оптимальна температура під час нанесення + 20 ° C. Поверхні, піддані забрудненню, повинні бути захищені, а перед сушінням слід видалити бруд. У несприятливих умовах температури та вологості час обробки значно змінюється. 
 Інформація, що міститься в цьому посібнику, призначена для забезпечення оптимального використання виробу, але це не є юридичною основою для виробника, оскільки умови експлуатації не піддаються контролю. Будь-яке втручання у виріб є неприйнятним і може значно знизити якість використовуваного матеріалу. Знос поверхні залежить від ступеня рівності підкладки.

 

 

Купити Гладь гипсовую финишную Greinplast GG в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast.kiev.ua/

Інші декоративны штукатурки для систем утеплення Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast.kiev.ua/products/shpaklevki-i-gipsovye-gladi-f9326399/

Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-В

Характеристики

Код товара
GRE-GG (5)
Производитель
Greinplast
Страна производства
Польша
Вид смеси
выравнивающие шпаклевочные смеси
Тип
сухая смесь
Вяжущее средство
гипсовое
Назначение
для устройства стяжек
Вес
5 кг
Время высыхания
3
Расход
1
Температура поверхности
+5°C, +30°C
Цвет
серый
Толщина слоя
1 мм

Подобные товары

Гладь гипсовая финишная Greinplast GG 20 кг. в Киеве от компании Greinplast-Centr
363,40 /мешок
Гладь гипсовая финишная Greinplast GG 20 кг.Код: GRE-GG (20)
Шпатлевка гипсовая старт Greinplast SGS 20 кг в Киеве от компании Greinplast-Centr
285,06 /мешок
Шпатлевка гипсовая старт Greinplast SGS 20 кгКод: GRE-SGS