ИзбранноеКорзина
GREINPLAST
(096) 131-91-01(067) 313-34-04
GREINPLAST
Greinplast-Centr
(096) 131-91-01показать(096) 131-91-01(067) 313-34-04
Краска силикатная фасадная белая, база А, Greinplast-FS

Краска силикатная фасадная белая, база А, Greinplast-FS

Код: GRE-FS -6.75
780,66 грн/ведро
Минимальный заказ: 0 ведро
В наличии
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Телефоны: +380 (96) 131-91-01показать+380 (96) 131-91-01 все+380 (96) 131-91-01 +380 (67) 313-34-04
Адрес:10200, Украина, Киев, Киев, ул. Крайня, 1-В

Описание

  Краска силикатная фасадная белая, база А, Greinplast-FS - фото pic_2dda90dabca2e9257b8750e27970fba7_1920x9000_1.jpg

Фарба силікатна, фасадна, база Greinplast FS

Фарба силікатна GREINPLAST FS – це суміш стирольно-акрилових дисперсій, калієвого різного скла, мінеральних наповнювачів, засобів для консервування та модифікування, протигрибкових та протипліснявих засобів, водостійких додатків, пігментів та води.

Фарба cлужить для ручного або машинного нанесення (набризку) малярних покриттів при зовнішніх роботах (у варіанті з обмеженим вмістом засобів для захисту покриттів також при внутрішніх роботах).

Фарба утворює матові покриття, дрібнозернисті, середньої товщини, з середнім коефіцієнтом паропроникності та низькою водопроникністю. Фарба може застосовуватися на основи такі, як: тонкошарові штукатурки (мінеральні, силікатні), терабон, бетон, цементні, цементно-вапняні та вапняні штукатурки, тощо. Можна використовувати її також для реставраційного фарбування малярних покриттів того самого типу. Становить варіантний компонент у системах теплоізоляції Greinplast S, WS (у відповідності із АТ) та EPS, MW (у відповідності із ЕТА). Продукт доступний у різних кольорах згідно з палітрою фасадних виробів «Greinplast». За бажанням клієнта доступні також інші кольори.

Упаковка: 6.75 кг, 13.5 кг.

Виконання робіт:

Правильні малярські роботи можна розпочати після належної підготовки підкладки та її повного висихання. Залежно від субстрату і умов нанесення (температури, вологості, поглинальної здатності, і тип субстрату і т.д.) отримання додавання до композиції фарби до 20% від США Greinplast живопису першого шару і до 10% - в наступного фарбування. Додана кількість препарату повинна бути однаковою для кожного пакета. Нанесіть фарбу безпосередньо перед застосуванням. Фарба підходить для нанесення пензлем, проте виробник рекомендує застосовувати його за допомогою ролика або агрегату з використанням спрею високого тиску. Рекомендується застосовувати два шари. Інтенсивні кольори з високою насиченістю кольорів не завжди повністю приховуються, тому вам може знадобитися застосувати наступний шар. Витрата залежить від методу фарбування та типу, абсорбції та фактури підкладки. Щоб уникнути різниці кольорів на одній робочій поверхні, нанесіть фарбу з однієї виробничої партії, розфарбувавши в одному циклі за допомогою методу "мокра на мокрий".

 

Рекомендації та коментарі:

Температура навколишнього середовища при фарбуванні та сушінні фарби повинна бути від + 8 ° С до + 30 ° С. Оптимальна температура при застосуванні становить + 20 ° С. Пофарбовані поверхні повинні бути захищені від надмірного сонячного світла, дощу, вітру, поки вони не будуть повністю сухими. Змінні погодні умови, що складаються під час застосування, можуть викликати відмінності у відтінках фарби. Закрийте вентиляційні кімнати, поки не зникне запах. Продукт містить скло для води, яке активно діє на метали, скло та дерево, тому поверхня, що піддається забрудненню фарби, повинна бути захищена, а в разі забруднення видалити з сушіння.
Інформація, що міститься в посібнику, призначена для забезпечення оптимального використання продукту, але це не є юридичною підставою для виробника, оскільки умови експлуатації залишаються поза його контролем. У випадку з'єднання з продуктами інших виробників ми не беремо жодної відповідальності.

Властивості:

  Розведення фарбування грунту – більше 20% власне фарбування

  Температура застосування +8oC до +30oC

  Кількість кольорів 155

  Система фарбування Greinplast  за бажанням Клієнта

  Глянець мат (typ G3)

  Витрата 0,25 до 0,30 l/m2

Купити Краску силикатную, фасадную, белая, база А, Greinplast FS в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast.kiev.ua/

Інші фасадні фарби Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast.kiev.ua/products/fasadnye-kraski-f9326349/

Також можете звернутися в наше представництво за адресою, м. Київ,  вул. Крайня, 1-В 

Характеристики

Производитель
Greinplast
Страна производства
Польша
Тип
силикатная
Назначение
универсальная, фасадная
Окрашиваемый материал
бетон, кирпич, штукатурка
Условия эксплуатации
атмосферостойкие
Степень глянца
матовая
Способ нанесения
валик, распылитель
Количество компонентов
однокомпонентная
Объем (л)
4.5
Масса
6.75 кг
Цвет по RAL
любой цвет согласно каталога RAL
Особенности
декоративная
Антисептическое свойство
да
Аэрозольная
нет
Без запаха
да
Стойкая к мытью
да
Быстросохнущая
да
Цвет
белый
Краска силикатная фасадная белая, база А, Greinplast-FS

Комментарии

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх