Кошик
11 відгуків
Київ, вул. Крайня, 1-В, Київ, Україна
+380 (96) 131-91-01
+380 (50) 337-09-00
ТзОВ "Грейнпласт-центр"

Колекція "Класично і елегантно" Greinplast Ceramic (60 готових кольорів)

                                        

Greinplast Ceramic - це колекція керамічних фарб, створених поєднанням новітніх технологій і позачасових квітів. Технічні параметри дозволяють використовувати її у часто і інтенсивно використовуваних місцях, на поверхнях, що піддаються впливу бруду і садна.

Підвищена міцність робить цей продукт надзвичайно корисним. Керамічне нано-покриття, яке утворюється на пофарбованої поверхні, захищає стіни від плям і бруду.

Колекція готових квітів під назвою "Сучасний і елегантний" є своєрідним продовженням існуючої колекції латексних фарб "Класично і елегантно". Кольори цієї колекції були обрані на основі аналізу продажів фарбованих фарб в системі NCS і спостереження за тенденціями в дизайні інтер'єру. Таким чином були обрані 50 унікальних кольорових пропозицій, кожен з яких не осавит вас байдужими.

 

                                         

Greinplast Ceramic - це колекція керамічних фарб, створених поєднанням новітніх технологій і позачасових квітів. Технічні параметри дозволяють використовувати її у часто і інтенсивно використовуваних місцях, на поверхнях, що піддаються впливу бруду і садна.

Підвищена міцність робить цей продукт надзвичайно корисним. Керамічне нано-покриття, яке утворюється на пофарбованої поверхні, захищає стіни від плям і бруду. 

Колекція готових квітів під назвою "Сучасний і елегантний" є своєрідним продовженням існуючої колекції латексних фарб "Класично і елегантно". Цвета этой коллекции были выбраны на основе анализа продаж крашеных красок в системе NCS и наблюдения за тенденциями в дизайне интерьера. Таким образом были избраны 50 уникальных цветных предложений, каждый из которых не осавит вас равнодушными.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner