Кошик
11 відгуків
Київ, вул. Крайня, 1-В, Київ, Україна
+380 (96) 131-91-01
+380 (50) 337-09-00
ТзОВ "Грейнпласт-центр"

Колекція "Класично і елегантно" Greinplast Elegance (50 готових кольорів)


Greinplast Elegance - це нова версія латексної фарби, пропонована Greinplast на ринку вже кілька років. Її модернізована формула і розширена колірна палітра роблять цей продукт одним з лідерів серед фарб для інтер'єру в Польщі.

50 готових фарб створюють колекцію, яку ми назвали «Класика і елегантність». Фарба призначена для декоративного фарбування стін і стелі. Багата і універсальна колірна палітра дозволяє використовувати його в приміщеннях самого різного характеру і призначення.

Фарба Greinplast Elegance відрізняється винятковою стійкістю до стирання, високою покривістістю і широким спектром застосування. Підходить як для фарбування житлових та офісних інтер'єрів, так і для використання в таких приміщеннях, як кухні або ванні кімнати.

Greinplast Elegance – це нова версія латексної фарби, пропонована Greinplast на ринку вже кілька років. Її модернізована формула та розширена палітра кольорів роблять цей продукт одним з лідерів серед фарб для інтер'єру в Польщі.

50 готових фарб створюють колекцію, яку ми назвали «Класика та елегантність». Фарба призначений для декоративного фарбування стін та стелі. Багата і універсальна колірна палітра дозволяє використовувати його в приміщеннях різного характеру та призначення.

Фарба Greinplast Elegance відрізняється винятковою стійкістю до стирання, високо покривністю та широким спектром застосування. Підходить як для фарбування житлових та офісних інтер'єрів, так і для використання у таких приміщеннях, як кухні чи ванні кімнати.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner